• Przechowalnia 0
 • Strona głównaSprzedaż hurtowa
  Paczkomaty 24/7 InPost
  Płatności online:
  Masz pytanie? Napisz do nas!


  tel. 501 665 516

  eldoradoprzypraw@o2.pl

   Sprzedaż hurtowa


   Naszymi przyprawami zaopatrujemy lokalne restauracje oraz sklepy internetowe ze zdrową żywnością. Nasze towary są w 100% naturalne bez żadnych konserwantów czy polepszaczy smaku. Dbamy o to aby były należycie przechowywane oraz szczelnie pakowane.
   W swojej ofercie posiadamy towary detaliczne jak i hurtowe pakowane w małe torebeczki dostępne na stronie lub na kilogramowe czy niestandardowej gramatury paczki na specjalne zamówienie klienta.

   W sprawie cennika hurtowego zapraszamy do kontaktu eldoradoprzypraw@o2.pl lub pod 
   nr telefonu 507 044 659, 501 665 516.

   Z naszymi odbiorcami pracujemy z pełnym zaangażowaniem, uważnie słuchamy ich potrzeb którym staramy się sprostać na każdym etapie współpracy, a większość zamówień realizujemy w 24h !

   Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, hurtownie sprzedające artykuły zdrowej żywności, restauracje, firmy cateringowe, a także odbiorców indywidualnych.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłączenie cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
   Więcej informacji w: [Polityka prywatności sklepu internetowego].